fbpx

Arka Eğlence Sistemleri

Arka eğlence sistemleri gittikçe daha da gelişiyor – bu yüzden hangisinin piyasadaki en iyi sistemlerden bazıları olduğunu görmenin iyi bir fikir olacağını düşündük. Bu eğlence sistemlerinden herhangi biri hakkında detaylı bilgi edinmek için Multimedya Market’i ziyaret edin .

Arka koltuk eğlence sistemli aşağıdaki 5 araca bir göz atalım. Sizin için AutoNation dan referans aldığımız 2017 Yılı En İyi Arka Koltuk Eğlence üniteleri ile ilgili makalesinin orjinalini okuyun .

Arka Eğlence Sistemleri

Arka eğlence sistemleri Cadillac Escalade

Tüm büyük lüks SUV’ların büyük babası en çılgın hayal gücünün ötesinde lüks olanaklarla doludur. Cadillac Escalade standart özelliklerle oldukça doludur; ancak, arka koltuktaki yolcularınızı eğlendirmek için, Cadillac Escalade ESV’de 9 inçlik veya iki ekranlı bir reklam veren Arka Koltuk Eğlence Paketini tercih etmeniz gerekir. . Ayrıca bir Blu-ray DVD oynatıcı, MP3 özelliği, kablosuz kulaklık ve bir uzaktan kumanda alır.

Honda Odyssey

Piyasadaki en iyi aile minibüslerinden biri olan Honda Odyssey, yolcularına sunduğu birçok eğlenceye sahiptir. İsteğe bağlı DVD arka eğlence sistemi ile Honda Odyssey’lerin çoğu sipariş edilebilirken, Honda Odyssey Touring Elite, bir çift kablosuz kulaklıkla birlikte DVD ve video oyun konsolu özelliğine sahip geniş bir 16,2 inç ekran ile geliyor.

Arka eğlence sistemleri Dodge Durango

Dodge Durango, arka koltuktaki yolcularına sunacak çok şeyi olan bir aile nakliyecisinin harika bir örneği. Durango, iki 9 inç ekrandan oluşan isteğe bağlı bir arka koltuk eğlence sistemine sahiptir ve en sevdiğiniz video oyun konsolunu bağlamak için Blu-ray ve DVD’leri High-Definition Media Interface + (HDMI) bağlantılarıyla oynatabilme özelliğine sahiptir.

Mercedes Benz Alpine S-Class

Yeni Mercedes-Benz Alpine S-Class, büyük bir lüks sedan için muhtemelen en gelişmiş arka koltuk eğlence sistemlerinden birine sahiptir. Model, koltuk başlıkları üzerine yerleştirilmiş iki monitöre sahip olup, yolcuların DVD / CD veya video oyun sistemi de dahil olmak üzere farklı medya seçeneklerinin keyfini çıkarmasını sağlar. Ayrıca iklim, ses kontrol etmenizi ve navigasyon ekranını görmenizi sağlar.

Lexus RX

Yakın zamanda yeniden tasarlanan Lexus RX, ön koltukların arkasındaki çift LCD ekranlardan oluşan ve DVD izlemenize, CD oynatmanıza veya HDMI bağlantı noktalarına sahip bir video oyun sistemi bağlamanıza izin veren oldukça sıradışı bir arka koltuk eğlence paketi sunar . Ayrıca kablosuz kulaklıklar, uzaktan kumanda ve AC güç çıkışı ile birlikte gelir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.