fbpx

BMW 2 series F22/F23/F45 SmartView HD ATV4

BMW’lerdeki iPhone yansıması, etrafta dolaşamayan bir özelliktir. Apple TV4 içeren yeni SmartView ile, bir yansıtma cihazından beklediğinizden çok daha fazlasını elde edersiniz – konfor için çaba gösteren sürücüler için mevcut tüm olanakların akıllı kullanımı için mükemmel bir çözümdür.

Öncelikle, Apple TV4’ün binlerce uygulama ve oyun içeren kendi App Store’u vardır. Bu, TV’nizin en sevdiği iOS uygulamalarını iPhone’unuzdan yansıtmanın yanı sıra,

Amazon Prime Video ve Minecraft gibi eğlence uygulamalarını doğrudan Apple TV sisteminden çalıştırabilirsiniz.

Telefonunuzu kullanarak Neden bu kadar önemli? Daha iyi video ve ses kalitesi elde edersiniz ve iPhone’unuz bağlanmaz – uygulamalar hızlı ve hızlı bir şekilde çalışması için sistemde yerel olarak çalışır.

Dahası, Apple TV4 Siri içerir – bu nedenle, şimdi arama çubuğundaki hantal yazı yazmak yerine, Siri’ye ne istediğinizi söyleyebilir ve isteğinizi onaylayabilirsiniz. Bir de bulunmaktadır gelişmiş evrensel arama seçeneği bu işlevi destekleyen tüm uygulamalarda içeriği arayın sağlar. Bu, “Star Trek” arama isteğinizin sonuçlarını Netflix, Hulu ve AMC’ye eşzamanlı olarak göreceğiniz anlamına gelir.

Multimedya Arayüzü HD’miz sayesinde tüm bu özellikler kodlamaya gerek olmadan yüksek çözünürlükte [1] mevcuttur . Hepsi iDrive ekranında ve arabanızın ses sistemi aracılığıyla videolar izleyin, internette gezinin veya favori navigasyon yazılımınızı [2] kullanın .

Kimin icin?

SmartView ATV4, bir BMW ile bir iPhone’la “birlikte çalışmak” için en fazlasını bekleyen iOS kullanıcıları için yaratılmıştır. Bir önceki nesil SmartView’un Apple TV’sinden çok daha çok yönlü, daha hızlı ve daha gelişmiş – bir çift ​​A8 çekirdekli işlemci ve cam bir izleme paneline sahip gelişmiş bir uzaktan kumanda, BMW’nizde SmartView ATV4’ü kullanma deneyimini size verecek.

Apple’ın AirPlay akış protokolüyle sınırlı uyumluluğu nedeniyle, şu anda Android cihazların yansıtılması için SmartView HD’yi önermiyoruz. Android kullanıcılarının yerine SmartView HD Flex kullanmaları önerilir . Lütfen bu cihazın Apple TV işlevselliği içermediğini unutmayın.

Neye ihtiyacım var?

Bu linki takip ederek ve VIN’inizi vererek aracınızın SmartView ATV4 ile uyumluluğunu kontrol edin .

İOS cihazınızın ekranını yansıtmak için Kişisel Bağlantı Noktasını etkinleştirmeniz gerekir. Apple Hotspot’ta Apple cihazlarda kullanımı hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayın . Alternatif olarak, özel bir mobil kablosuz kullanabilirsiniz

BMW 2 SmartView Nasıl Çalışır

SmartView HD ATV4, iPhone’unuzdan kablosuz video ve ses akışı için Apple’ın kendi AirPlay protokolünü kullanır. SmartView HD ATV4’ten gelen ses çıkışı iDrive AUX bağlantı noktası üzerindendir. Sesi kullanmak için, iDrive ses modunun AUX olarak ayarlandığından emin olun.

İPhone’unuzu yansıtmaya başlamak için, yalnızca Kişisel Bağlantı Noktanızı açmanız (veya mobil kablosuz modeminizin Wi-Fi ağına bağlanmanız) yeterlidir, cihazınızın ekranında yukarı kaydırın ve AirPlay’i seçin. SmartView HD ATV4’ü ilk kez kullandığınızda, Apple TV4’ü ekran ayarları menüsünde Kişisel Hotspot / mobil kablosuz ağınıza bağlamanız gerekecektir.

BimmerTech, SmartView HD ATV4 kullanımından kaynaklanan herhangi bir kaza için sorumluluk kabul etmez. Lütfen sorumlu bir şekilde kullanın!

Apple, Apple TV 4’ün üretimini durdurduğunu lütfen unutmayın. Yenilenmiş Apple cihazlarını kullanarak SmartView HD ATV4’ü sağlamaya devam edeceğiz. Yenilenmiş stok olarak, bu donanım bazı estetik aşınma gösterebilir, ancak yine de SmartView HD ATV4 kitinin bir parçası olarak garantimiz kapsamında olacaktır.
1] Ekran çözünürlüğü, iDrive ekranınıza ve yansıtılmakta olan cihaza göre değişir. SmartView HD Flex, uygun donanım ile 1920 × 1080’ye kadar destekler.

[2] Telif hakkı sahibinin DRM’si nedeniyle bazı içerikler engellenmiş olabilir. Lütfen kullanmak istediğiniz uygulamayı veya içeriğin AirPlay üzerinden yayınlanabileceğini onaylayın.

Bunları da inceleyebilirsin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.