Dimsport Chip Tuning

Dimsport Chip Tuning Profesyoneller için ecu programlama cihazı

Dimsport Görseli

NEW GENIUS & MY GENIUS: OBDII/tanılama soketleri üzerinden gerçekleştirilen seri okuma ve programlama işlemleri için bağımsız araçlar

NEW TRASDATA: tüm ECU yerleşik yazılımına doğrudan bağlantı ve erişim için BDM/BOOTJTAG/NBD/BAM teknolojisi

RACE EVO & DS MANAGER:
profesyonel modifikasyon işlemleri ve motor yeniden kalibrasyonlarına imkan tanımak için özellikle geliştirilmiş kapsamlı sürücü veritabanlarına sahip olan, sürekli güncellenen işletim yazılımı.

Dimsport tarafından sunulan tüm araçlar, hem ana, hem de yardımcı yapılandırma ile mevcuttur. Desteklenen araç grubu, OTOMOBİL, MOTOSİKLET, LCV (hafif ticari araçlar), KAMYON (ağır iş tipi kamyonlar) TARIM (traktörler ve tarım araçları) ve DENİZ araçlarını içermektedir; dünya üzerindeki birçok geliştirme merkezi ile yapılan işbirliği sayesinde, hem Avrupa, hem de Asya ve Amerika araçlarını içeren geniş bir marka ve model seçeneği sunulmuştur.

Dyno ürünleri, otomobil, motosiklet, ağır iş tipi araçlar ve tarım araçlarının performansının en güvenli şekilde test etmek için hayati öneme sahip tanılayıcı araçlardır.

Özellikle Dyno ürün grubu tarafından verilen burgaç akımı fren sistemi, belirli durumlarda aracın dinamik çalışmasını test etmek amacıyla gerçek yol koşullarının simülasyonunun yapılmasına izin verir.

Yeni nesil EURO 6 motorlarda da tüm işlemleri eksiksiz olarak yapar.

Arıza Tespit Cihazları İçin Buraya Tıklayın