fbpx

Multimedia Market Uzman Kadro

Multimedia Market Mercedes, BMW, Audi, Range Rover, Porsche gibi üst segment araçların orjinal multimedya retrofit (yükseltme) ve tamir, kodlama işlemlerini yapmaktadır. Bunun yanı sıra piyasada bulunan her marka araca OEM Multimedia tablet, Double satışı, montaj ve tamir işlemleri mevcuttur. Ayrıca Geri kamerası, park mesafe sensörleri, araç kodlama, gizli özellik açma ve aracın elektronik ekspertizini çıkartma hizmetlerimiz de mevcuttur.

Arka Eğlence Paketi

Multimedia Market Ülke Çapında

25 yılı aşkın deneyimimizle piyasada günceli takip eden, en son teknolojiyi kullanan firmamız ürünlerini dünyanın istenilen her yerine ürün göndermektedir. En uygun fiyatlarla verdiğimiz ürünleri gene en ucuz fiyatlarla montajını gerçekleştirmekteyiz. Kaliteden ödün vermeden, eğitimli ve tecrübeli kadromuzla gerektiğinde ülke çapında servis sunuyor, hizmet gereken her yere ulaşıyoruz.

Sahip olduğumuz yurt dışı ve yurt içi bağlantılarımız sayesinde orjinal ürünleri kaynağından temin etmekteyiz. Diğer OEM cihazların teminini gerek yurt dışından gerekse yurt içindeki distribütör meslektaşlarımızdan garantili olarak temin edip sizlere ulaştırmaktayız. Sattığımız tüm ürünler ve hizmetlerimiz garantilidir. Bizim için mutlu müşteri ve memnuiyeti her zaman ön planda olmuştur.

Bursanın Beşevler küçüksanayi sitesi 12. cadde 14. blok 54 numarada bulunan garajımız ve showroom da siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Endüşük fiyatlar ve en iyi kaliteyle yaptığımız işlerimizi ve ürünlerimizi https://multimedyamarket.com sitemizden de inceleyebilir bize ulaşabilirsiniz.

Multimedia Market sektörde ülke çapında birçok garaj ile ortaklıklar kurmuş ve satış, hizmet ağını genişletmiştir. Bizden ülkenin neresinden olursa olsun aldığınız ürünü ehil ustalarca montaj yaptırabileceğiniz garajı size sağlamaktayız.

Ürünlerin garantisi olmasına rağmen sıkça karşılaşılan problemlerin aşında satın alınan ürünlerin ehil olmayan kişiler tarafından montaj edilmeye çalışılması gelmektedir. Bu kişiler montaj sırasında gerekli şematiği okuyamadıkları ve sistematiği ayığı ile bilemediklerinden ürüne zarar vermektedirler. Hatta daha da ileri gidip aracın orjinal tesisatına bile zarar veren birçok firma mevcuttur. İşte bu sebeplerden dolayı firmamız ülke çapında çalışabileceği uzman garajlarla bir network oluşturmuştur. Ürünü hangi şehirden almış olursanız olun, sizlere ürünü güvenle montajını yaptırmanız konusunda partnerlerimizden gereken desteği de böylece gönlümz rahat olarak sağlamaktayız.

https://www.facebook.com/bmwelektrobursa

https://www.facebook.com/powergaragecar

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir