POWER GARAGE MULTİ MEDYA MARKET HAKKINDA

Araç ses ve görüntü sistemlerinde 25 yıllık mesleki tecrübesi ile branşında lider bir firmadır. Yaklaşık son beş yıldır ses sistemleri dışında orijinal multimedya, ses sistemi konusunda kendini geliştirmiştir. Özellikle Alman grubu araçların (Audi, BMW, VW, Mercedes, Seat) orijinal multimedya geliştirme (retrofit) ve yükseltme parçalarının temini, kodlaması ve adaptasyonların da firma bünyesinde orijinal servis diyagnostik cihazları ile yapılmaktadır.

Ayrıca Navigasyon güncelleme, Türkçeleştirme, elektronik arıza tespiti ve tamiri konusunda gelişmiş alt yapıya sahiptir.

Oto diyagnostik ekspertiz hizmeti veren firmamız araç alım öncesi aracın tüm elektronik ve elektro mekanik alt yapısını test etmektedir. Size çıkardığı ekspertiz raporu ile araç alırken artık kandırılmayacaksınız.

VİZYONUMUZ

Yurt dışı bağlantılarımız sayesinde tedarik ve yurt içi dağıtım, montaj garajlarımızı çoğaltarak ülke ve dünya genelinde bir işletme haline geleceğiz. Müşterilerimize zengin ürün yelpazesi ve daha detaylı hizmet sunarak müşteri memnuniyetini üst sıralara yükselteceğiz.

MİSYONUMUZ

Multimedia konusunda sektördeki yegane firma olmanın sorumluluğu ile daha kaliteli ve teknolojik işler yapıyoruz. Üst segment araçların Retrofit işlemlerinde yurt dışı bağlantılı kodlama ve tanıtma işlemlerimiz güçlenerek devam etmekte.