Tüm marka ve modeldeki Kamyon, Tır, Otobüs, Kamyonet, İş Makineleri ve Traktörlerinizin Hız Limitörü (Speed Limiter) ve İptali işlemlerini garantili bir şekilde yapıyoruz.

Otomobil fabrikaları, ülkelere göre değişen standartlarda çeşitli nedenlerle ürettikleri araçlara hız sınırlayıcı (limitör) koyarlar. Bu sınırlayıcı, aracınızın belli bir hızdan yukarı çıkmasına motorunuzun gücü yetebilecekken engellemektedir. Kimi zaman da şirketlerde kullanmak için alınan araçların, şirket talebi doğrultusunda hızları limitlenmektedir. Fabrikanın araçlarınıza koyduğu hız limitlerini isteğinize göre revize edebilir, ya da tamamen kaldırabiliriz.


Hız Limitörü (Speed Limiter) ve İptali işlemlerinde Volswagen, Seat, Opel, Honda, Fiat, Toyota, Alfa Romeo, Skoda, Mazda, Renault, Chevrolet, Ford, Kia, Hyundai, Peugeot, Subaru, Citroen, Mitsubishi ve diğer markalara hizmet verilmektedir.

VİP HİZMETİMİZ Porsche, Mini, Land Rover, Mercedes, Bmw, Audi, Volvo, Aston Martin, Bentley, Bugatti, Ferrari, Lamborghini, Jeep araçlarınız için lütfen bizi arayın!

ŞİMDİ ARAYIN!

0532 201 37 23


Bursa Chip Tuning olarak her marka ve model araçta hız limitörü iptali işlemini uygulayabilmekteyiz. Hız limiti iptal işleminde aracınızın motor kontrol ünitesinde (ECU) bulunan orjinal yazılım özel cihazlarla okunmaktadır. Okunan yazılım uzmanlarımız tarafından hız limitörü iptali uygulaması için düzenlenir. Düzenlenen yazılım gerekli kontrolleri yapılarak, yine özel cihazlar yardımıyla aracınızın motor beynine geri yazdırılır. Bu sayede aracınızın hız limitörü iptali gerçeklemiş olur.

Piyasada çok sayıda oto servisi hız limitörü kaldırma işlemi yapmaya çalışmakta olup, özellikle donanım olarak yetersiz oldukları için motor beynine zarar vermektedirler. Hız limitörü iptalini mutlaka profesyonel servislere yaptırmalısınız. Bursa Chip Tuning olarak aracınıza profesyonel cihazlarımız ve yazılım konusunda tecrübeli ekibimiz ile birlikte gerekli işlemleri garantili olarak uygulamaktayız.